Детальніше...Дорожники простелили нове асфальтобетонне покриття загальною протяжністю близько 1,5 км в населеному пункті Страшевичі, що в Старосамбірській міській громаді.

Детальніше...У той час коли Україна на всіх напрямках воює із московськими окупантами, на території патріотичної Львівщини, мають місце факти сприяння представникам УПЦ (МП) щодо створення позицій впливу та як наслідок підтримки російської федерації.

Детальніше...Ми продовжуємо детально інформувати вас про діяльність компанії RIEL, про будівельні процеси, благодійність та допомагаємо розібратися у деяких нюансах ринку нерухомості.

Детальніше...Вже третій місяць на Львівщині не вщухають скандали у ЗМІ з відшкодуванням податку на додану вартість (ПДВ) ГУ ДПС у Львівській області.

Детальніше...Одне авто піде у бойову бригаду Тернопільщини, інше – на підмогу бійцям Яворівської бригади.

Детальніше...Від початку цього року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 102 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Детальніше...Сьогодні на Facebook-сторінці театру ім. Марії Заньковецької, повідомили офіційну причину непродовження контракту з заслуженим артистом України Андрієм Сніцарчуком.

Детальніше...Ігрові автомати від 1 гривні Україна – де знайти

Детальніше...У попередньому матеріалі ми поділилися з вами спогадами, що саме відбувалося в перші години після ракетного обстрілу наших будинків у Києві, куди виводили людей, як з’ясовували, хто перебував у ЖК, тощо. 

Детальніше...Нещасні випадки за своєю суттю непередбачувані: мало хто їх чекає, але вони можуть спіткати чи не кожного з нас. Головним наслідком таких обставин для людини, безумовно, є фізичні обмеження. Цей стан супроводжується фінансовими збитками, адже постраждала особа мусить витрачати чимало грошей, оплачуючи послуги лікарів і купуючи дорогі медикаменти.

Репліка

Трохи з досвіду Майдану
Павло Кучер

Трохи з досвіду Майдану

Інформаційна гойдалка: ура, ми тіснимо орків – біда, нас підтискають; захід нам допомагає – захід не хоче закрити наше небо; тощо. Не захоплюємося першим, не депресуємо від другого. І те, і те – виснажує, тому не впадаємо ані в ейфорію, ані в депресію.

Дайджест

23 березня
Юридична компанія "Дорожній адвокат"
Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

Ваші дії при ДТП: детальна інструкція

08 березня
Книга пам’яті полеглих за Україну
17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

17 жінок-воїнів, які віддали життя за Україну

28 лютого
Тетяна Мороз, Армія Інформ
Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Бойові втрати лютого 2021: імена і фото загиблих

Форпост на Facebook