2c6cd610b62116a6c866b90ed854f472За наявною у органів фіскальної служби Львівщини інформацією продовжуються випадки здійснення податкових перевірок у суб’єктів господарювання особами, що не мають жодного відношення до фіскальної служби, повідомляють у прес-службі відомства.

Такі «перевіряючі» зазвичай не мають жодних дозвільних для такої перевірки документів і як правило навіть не намагаються письмово зафіксувати порушення податкового законодавства. Їхнє завдання – злочинним  способом заволодіти коштами підприємця, використовуючи при цьому неіснуючі порушення законодавства та розміри фінансових санкцій.

"Інформуємо платників податків, що перевірка може проводитися лише на підставі рішення керівника органу ДФС, оформленого наказом, копія якого вручається представнику суб’єкта господарювання, що підлягає перевірці, а також направлення на проведення такої перевірки. Посадові особи, зазначені в направленні на перевірку, повинні мати службові посвідчення. Непред’явлення зазначених документів є законною підставою для суб’єкта господарювання не допустити посадових осіб контролюючого органу до проведення перевірки", - додають у ДФС.

Фіскальна служба просить повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність, можливі корупційні правопорушення посадовими особами органів ДФС цілодобово за телефоном 0800-501-007 (напрямок «4») або (044) 284-00-07 на гарячу телефонну лінію «Пульс».