451725Львівська міська рада спільно з Українським фондом соціальних інвестицій анонсує про відкриття у другій половині 2018 року Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб, пишуть на сайті ЛМР.

 Центр запрацює на вул. Угорській, 2а (праве крило), і тут, окрім проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу. Зараз у приміщеннях Центру проводять ремонтно-будівельні роботи. Сьогодні виконання робіт оглянув міський голова Львова та представники Українського фонду соціальних інвестицій.

«Зараз ведеться активна фаза виконання будівельних робіт з реконструкції приміщень на вул. Угорській, 2 у Львові під Центр для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб. Цей Центр буде відкрито в комунальному приміщенні, загальною площею 2205,88 кв. м, та буде облаштовано частково за рахунок коштів бюджету розвитку міста, а частково за кошти гранту від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Львові», - розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.

Попередньо, загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн.

Центр соціальної підтримки – це заклад для тимчасового проживання (перебування) осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров'я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю немає здатності чи можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті.

Центр підпорядковуватиметься управлінню соціального захисту Львівської міської ради.