02 14 08 bp32 1Сьогодні, 16 травня, на засіданні колегії Львівської міської ради було повідомлено, що завтра, 17 травня, на сесії додатково буде розглянуто ухвалу про безкоштовний проїзд учнів в громадському транспорті Львова. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«В процесі застосування ухвал про безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті, які були проголосовані раніше, стало зрозуміло, що вони потребують доопрацювання. На інженерній комісії ми їх розглянули і пропонуємо наступний вихід із ситуації: встановити безкоштовний проїзд учням в автобусному транспорті загального користування безкоштовним, крім періоду літніх канікул, а в електротранспорті (трамваї і тролейбуси) — впродовж цілого року. Тому що виникають різночитання у цих ухвалах стосовно канікул, бо кожна школа може встановлювати їх в різний час, і лише літні канікули є у всіх однаково», — доповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

Нагадаємо, з 7 травня львівські школярі мають право не сплачувати за проїзд у маршрутках та електротранспортів будні. Для цього вони мають пред’явити оригінал учнівського посвідчення. Під час канікул, а також у вихідні та свята проїзд для школярів залишається платним.

Разом із школярем Форпост протестував більше десятка львівських маршруток на дотримання водіями цих правил.