087CS00.AVI.Still001 702x336Відділ освіти Стрийської РДА 17 травня за результатами допорогових торгів  уклав договір з ФОПом Любов Цурою на закупівлю комплектів дитячої білизни вартістю 42,6 тис. грн. Про це повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Згідно з угодою,1 комплект дитячої постільної білизни коштуватиме 680 грн, дитяча подушка – 250 грн, ковдра – 350 грн, покривало на ліжечко – 300 грн, махровий рушник коштуватиме 90 грн і рушник вафельний 37 грн за штуку.

Пропозиція ФОПа Цури Л. Т.  була найдорожчою. Учасники ПОГ «Вілена» та ТОВ «Прайм стійл ДМ» пропонували товар удвічі дешевше за 20,8 тис. грн, однак були відхилені через неподання усього пакету документів.

postil porivnyannya
Порівняння вартості текстильних виробів, які закуповували відділ освіти Стрийської РДА (мал.1) та відділ освіти Межівської селищної ради
Також ми порівняли за якими цінами купують аналогічні товари інші замовники. До прикладу, у березні відділ освіти Межівської селищної ради купував 1  комплект дитячої постільної білизни  зі схожими технічними характеристиками за 150,3 грн, ковдру за 93,65 грн, покривало – 91,85 грн та подушку за 82,50 грн. Для порівняння, 30 комплектів дитячої білизни обійшовся відділу освіти Межівської селищної ради у 4,5 тис грн., в той же час 25 комплектів дитячої постільної білизни освітяни Стрийської РДА придбали за 17 тис. грн.

Відділ освіти Стрийської райадмінісрації вже в п’яте укладає угоду з даним підприємцем. При цьому на допорогових закупівлях Любов Цура завжди пропонує ціну в декілька раз дорожчу від своїх конкурентів, пропозиції яких освітяни відхиляють з різних причин, наприклад – не підтвердження якості товару.

Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» звернулись в Західний офіс Держаудитслужби з вимогою перевірити виявлене  можливе завищення цін.

TSURA TSINY
Цінові пропозиції ФОПа Цура Л.Т. та її конкурентів на торгах відділу освіти Стрийської РДА