1 45У квітні комунальне підприємство Львівської міської ради «Львівводоканал» оголосило допорогову закупівлю мінералізатора та дистилятора для води очікуваною вартістю в 330 тис. грн. Про це повідомляє Центр громадського моніторингу та досліджень.

На аукціоні змагалось лише двоє учасників: ТОВ «Манкор» з пропозицією 315,9 тис. грн за товар та ТОВ «Хімлаборреактив», як пропонувало продати фільтри на 13,5 тис. грн дорожче від конкурента.

Учасник з найдешевшою ціною, ТОВ «Манкор» був безпідставно відхилений тендерним комітетом через неподання скорегованої цінової пропозиції за результатами аукціону. Потреби у такому документі в замовника не було, оскільки у системі ProZorro кінцеві ціни, які пропонують учасники, публікуються автоматично.

Окрім цього, ТОВ «Манкор» взагалі не знижувало своєї ціни протягом торгів, тож його цінова пропозиція була актуальна і після завершення аукціону.

ТОВ «Хімлаборреактив» належить Сергію Кіщенку через прописану у Лондоні компанію «Кемлаб інвест ЛТД». У 2017 році компанія стала фігурантом кримінального провадження за фактом проведення фінансових махінацій.