1 6480326032enshot 1Cьогодні, 30 листопада, о 8.34 ранку за даними GPS на маршруті №2 «Львівелектротрансу» було лише два трамваї. Пасажири, які користуються цим маршрутом, повідомили про те, що довго не могли дочекатися трамваю на кінцевій зупинці на вулиці Коновальця, а коли він приїхав, то на зупинці було стільки людей, що не всі могли помістилися у вагони.

Про це IA ZIK повідомив пасажир трамваю №2.

Зокрема, у трамваї, який прибув на вул Коновальця о 8.34, утворилася страшна тиснява. Пасажири, які їхали у цьому трамваї, повідомили, що від вулиці Коновальця до вулиці Дорошенка назустріч не було жодного трамваю. Однак, коментуючи цю ситуацію, у «Львівелектротрансі» повідомили, що на трамвайному маршруті №2 о 9.12 чітко курсує 11 вагонів. Диспетчер зазначила, що система, за якою спостерігають за рухом вагонів, сьогодні працює дуже погано. За її словами, вагони станом на 9. 15 рухаються з інтервалом 12 хвилин.

«Потрібно розуміти, що не ми є розробниками системи GPS. Звертайтесь до розробників цих додатків і отримуйте від них пояснення, а не від нас», – сказав речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар. Чому звертатися мають пасажири до розробників, а не Львівелектротранс, – питання цікаве.

Ситуацію, щодо іншого випадку з трамваєм у Львові, зокрема, загоранням трамваю на вул. Івана Франка 71, у Львові, Іван Бондар зазначив, що це було задимлення в результаті надмірного тертя гальмівної колодки у вагоні «Електрон»№1180. «Вагон відтягнули в депо. Рух відновлено», – сказав Іван Бондар.