1457375У четвер, 14 лютого, о 9:00 вулицями Львова пройде марш проти побудови сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій. Активісти, екологи та мешканці вулиці Пластової зберуться біля Епіцентру на вулиці Богдана Хмельницького та помарширують до Львівської міськради, що на площі Ринок.

Про це повідомив повідомив голова постійної комісії екології та депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський.

"Не будь байдужий, приєднуйся до ходи проти свавілля Львівської міської ради, які під приводом побудови сучасного сміттєпереробного заводу маніпулюючи і вводячи в оману львів'ян і мешканців прилеглих сіл, міст і районів. Не прислухався до зауважень і порад фахівців та громадськості, в безпосередній близькості до житлових будинків.

Напередодні виборів, пробують побудувати потужню сміттєсортувальну лінію, а не сучасний в безпечному місці завод, який би відповідав всім екологічним природоохоронним вимогам, при якій відсортується вся вторсировина на якій можна заробити гроші. Нагадаю про сортування на Грибовицькому сміттєзвалищі, що призвело до трагедії. Весь непотріб піде на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища під видом (компосту), що і дасть можливість продовжити експлуатацію закритого сміттєзвалища на період шість і більше років!

Разом ми непереможна сила і чекаємо: львів'ян, Знесіння, Лисиничі, Кривчиці, Рясне, Сороки, Муроване, Збиранку, Малехів, Грибовичі, Дубляни і всіх кому небайдужа доля нашого довкілляі здорової нації", - сказано у оголошенні.