1 41856489 1У Львові на вулиці Городоцькій поблизу костелу Ольги і Єлизавети, де у вересні 2018 року сталася смертельна ДТП, облаштують пішохідний перехід.

Про це інформує ГО "Зручне місто", яке й ініціювало облаштування переходу, передає 032.ua.

"Ми звернулися до міської комісії з безпеки дорожнього руху з пропозицією облаштувати регульований пішохідний перехід через вул. Городоцьку (від пл. Кропивницького до вул. Короткої/Хотинської). На це була низка причин, зокрема й те, що такий регульований пішохідний перехід успішно функціонував тут до реконструкції вул. Городоцької.

Пішоходи регулярно переходять дорогу в цьому місці. Крім того, 17 вересня 2018 року там вже трапилась смертельна ДТП – міський автобус на смерть збив жінку, що переходила дорогу", - мовиться у повідомленні.

Відтак, комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила рішення про облаштування на цьому місці пішохідного переходу. 

Нагадаємо, мова йде про ДТП, яка сталася 17 вересня 2018 року, близько 6:30. Водій маршрутного автобуса №44, який курсує за маршрутом ТРЦ "Вікторія Гарденс" - вул. Медової Печери, рухаючись у центр міста збив жінку похилого віку. Від отриманих травм вона померла на місці автопригоди. 

Під час судового засідання водій автобуса повністю визнав свою вину. За словами чоловіка, він намагався загальмувати, однак, не встиг вчасно відреагувати на появу пішохода у забороненому місці.

Суд визнав водія маршрутки винним, позбавив його водійських прав на три роки, але звільнив від ув’язнення.