1 23f 678a98Сьогодні, 7 квітня, одразу дві львівські футбольні команди мали матчі у Чвертьфіналі Кубку України з футболу.

ФК Львів грали проти луганського ФК Зоря. На жаль, на 47 хвилині матчу у ворота львівської команди забили гол. До кінця гри, наші футболісти, хоч і показали достойну гру, так і не змогли виправити ситуацію.

1 2342ee 566n8 shot 1

А от гра львівських Карпат проти ФК Інгулець була ще більш цікавою. На 50 хвилині матчу Карпати пропускають м'яч, але вже на 97 хвилині карпатівець Мар'ян Швед зрівнює рахунок.

Після двох овертаймів рахунок так і залишався 1:1, тому команд чекала серія пенальті. За її результатами, на жаль, львівська команда програла із рахунком 5:4.

1 56596501 378313396113958 2664216544975781888 n

До слова ФК Інгулець - клуб, який представляє смт Петрове, Кіровоградської області. Заснований 2013 року. З сезону 2016/17 виступає у Першій лізі Чемпіонату України.