1 58een456568shot 3Конкурс на першу концесійну дорогу Львів-Краковець може бути оголошено вже восени, повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак, виступаючи на урядовому засіданні в середу.

Про це пише Interfax-Україна.

"Продовжуємо переговори щодо першої концесійної дороги Львів-Краковець. Думаю, що восени ми пропонуватимемо Кабміну оголосити конкурс на першу концесію", - сказав він.

Говорячи про загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва доріг, Новак відзначив перевиконання надходжень у розмірі 5 млрд грн поточного року.

"До Дорожнього фонду надійде понад 50 млрд грн, з урахуванням коштів МВФ ця цифра має перевищити 55 млрд грн. Цього року Дорожній фонд має позапланове надходження понад 5 млрд грн", - зазначив він.

За словами Новака, за рахунок цього "Укравтодор" також планує наступного року збільшити фінансування утримання доріг.

"Насамперед погашаємо борги попередніх років - це 8,5 млрд грн. Далі, ми збільшили обсяг фінансування на експлуатацію - до 6,1 млрд грн. Наступного року плануємо збільшити суму на утримання (доріг - ІФ) до 7,5 млрд грн і, таким чином, досягти мінімального фінансування за методикою змісту доріг", - сказав голова "Укравтодору".