1 7r67876858ee 000nshot 1У нового голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського незабаром з'явиться новий заступник.

На сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду заступника голови Львівської ОДА, яку подав 28-річний львівський підприємець Юрій Холод.
Відповідно до декларації, Юрій Холод зареєстрований у Рудному, однак проживає у Львові. Про це пише ZAXID.NET.

Холод є співвласником житлового будинку, площею понад 500 кв м у Рудному. Задекларував дохід від підприємницької діяльності у понад 1,3 млн грн. Зберігає 1,3 млн грн, 15 тис. доларів та 15 тис. євро у банку.

За даними аналітичної платформиYouControl, Юрій Холод є засновником деревообробного підприємства «АТ Букова гора», зареєстрованого у Стрию на Львівщині, яке перебуває у стані припинення.

Варто зауважити, що саме Юрій Холод був модератором першої зустрічі Мальського із громадськістю. Тоді він представився як «Юрій, модератор заходу».

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський офіційно призначивМаркіяна Мальського головою ЛОДА у суботу, 6 липня. 35-річний Маркіян Мальський став наймолодшим очільником ЛОДА в її історії. Вже за кілька днів після призначення Маркіян Мальський погодив заяви на звільнення двох із трьох заступників. Зокрема, звільнені перший заступник Ростислав Замлинський та заступниця Ірина Гримак. Ще один заступник зі старої команди Роман Филипів наразі залишається працювати.