1 0 285710Приміський маршрут курсує через центр Львова і дублює низку міських маршрутів.

Львівське комунальне «АТП №1» скаржиться на обласний маршрут №217а, який курсує через Львів та збирає пасажирів міських автобусів. 

Раніше маршрут обслуговувало ПП «Ліон Транс». Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА Роман Кокотайло, місяць тому із цим перевізником розірвали договір, оскільки він не виконував його умов. Натомість маршрут за тимчасовим договором почало обслуговувати ТзОВ «Успіх БМ». Але наразі маршрут обслуговують обидва перевізники, оскільки в ПП «Ліон Транс» кажуть, що повідомлення про розірвання договору в односторонньому порядку не отримували.

Приміський маршрут №217а сполучає Підбірці та мікрорайон Львова Рясне-2. Він проходить через Львів та частково дублює міські маршрути, зокрема №6а, №18, №29, №47а та №49. Це завдає збитків «АТП №1», яке обслуговує ці маршрути.

«Збитки підприємства становлять близько 20 тис. грн за день», – каже директор «АТП №1» Орест Хамула.

Додамо, що за паспортом на маршруті №217а має курсувати 12 автобусів, натомість, через конфлікт перевізників, курсує 20. ТзОВ «Успіх БМ» навіть випустило на маршрут автобуси великого класу. За словами Романа Кокотайла, обласний департамент вже скерував звернення до Укртрансбезпеки, яка вже почала перевірку маршруту.