1 0 22 ma5i 0 nНародна депутатка від Слуги народу Ганна Скороход неодноразово пропонувала колегам “грошову допомогу”.

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія під час засідання Верховної Ради заявив, що народна депутатка Ганна Скороход пропонувала колегам “грошову допомогу”. Про це пишуть Факти.

У свою чергу нардепка заявила про політичне переслідування - начебто її чоловіка затримали за те, що вона проголосувала проти земельної реформи.

Арахамія таке звинувачення заперечує:

"Якщо ви зараз зайдете в Google і загуглите цивільного чоловіка пані Скороход – ви все зрозумієте. Ми, як політична партія до цього не має ніякого відношення. Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала їм грошову допомогу – це факт", – сказав він.

Як повідомили у ГПУ, 14 листопада 2019 року Національна поліція затримала громадянина Російської Федерації, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. Питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку. Екстрадиційну перевірку проводить прокуратура м. Києва, за її результатами буде зроблено висновок про відсутність або наявність обставин, які можуть перешкоджати видачі. Раніше даний громадянин намагався уникнути екстрадиції шляхом оформлення громадянства України через надання міграційній службі неправдивих відомостей.

Так, 9 серпня 2018 року, вказану особу вже затримували на території Київської області. У якості запобіжного заходу громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд м. Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт. У подальшому, 3 січня 2019 року, домашній арешт було скасовано у зв’язку зі встановленням факту належності до громадянства України. Однак, рішення про набуття громадянства було двічі скасоване міграційною службою через надання при його оформленні неправдивих відомостей та підроблених документів. Вказана особа оскаржувала рішення про скасування громадянства у судовому порядку. 7 листопада 2019 року Шостим апеляційним адміністративним судом у задоволенні позовних вимог позивача відмовлено.

11 листопада 2019 року розшук правопорушника відновлено, в результаті чого він був затриманий.