putesh szhiv 0 780x470У Першій комунальні ветеринарній клініці, що діє на базі ЛКП «Лев», з’явилась нова послуга — господарі тварин зможуть оформити та отримати сертифікат для виїзду з твариною за кордон.

«ЛКП "Лев" — унікальне підприємство, аналогів якому немає в Україні. Воно надає великий спектр послуг для тварин, зокрема, проведення операцій, лікування, чіпування і навіть стоматологія. До того ж, тут є унікальна послуга — банк крові для тварин. Уже є 40 донорів для тварин, які можуть і здають кров для інших чотирилапих, якщо вона необхідна для проведення операцій. Цією послугою вже скористались 68 тварин. А близько двох тижнів тому з’явилася нова послуга, яку надає ЛКП „Лев“, — видача сертифікатів на виїзд за кордон», — розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відомо, що раніше такі сертифікати для виїзду з твариною за кордон видавались приватними підприємцями та установами. Натомість, тепер отримати таку послугу можна і в Першій комунальні ветеринарній клініці на базі ЛКП «Лев».

"Ми закликаємо мешканців не розлучатися зі своїми улюбленцями в той час, коли вони виїжджають за кордон. Наше підприємство опікується безпритульними тваринами, але нам також важливо надавати якісні послуги й домашнім улюбленцям.

Раніше було проблемою отримати сертифікат для того, щоб мати змогу виїхати за кордон. Ми з командою вирішили, що це потрібно виправляти, адже надзвичайно важливо мати документ, який свідчить про те, що ваша тварина здорова, вакцинована від сказу та може безпечно перетнути кордон", — зазначила директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Відомо, що з часу запровадження послуги, впродовж 2 тижнів, до ЛКП «Лев» звернулося вже 12 власників тварин, аби оформити сертифікат для своїх улюбленців. Вартість послуги становить 3392 гривні.

Для того, щоб отримати сертифікат, необхідно записатися на процедуру з понеділка по п"ятницю (з 9:00 до 19:00 год.) за телефоном: 068−53−54−545 та після прослуховування автовідповідача натиснути 2.

Нагадаємо, у 2016 році в місті запровадили обов’язкову реєстрацію тварин. Кожен собака має бути записаним у Єдиній реєстраційній базі господарських тварин міста Львова і носити жетон з індивідуальним номером.

Чіпувати свого домашнього улюбленця можна як в ЛКП «Лев», так і в приватних ветеринарних клініках.