1 0 tablo 4d788У Львові встановлено 24 електронні табло: з впровадженням е-квитка будуть встановлені нові – для всього громадського транспорту, а не лише для трамваїв. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З впровадженням електронного квитка будуть встановлюватися нові електронні табло, які відображатимуть години прибуття всього громадського транспорту (трамваї, тролейбуси, автобуси).

Станом на сьогодні у Львові встановлено 24 електронні табло, які відображають години прибуття лише трамваїв.

"На завершальній стадії тендерні процедури з впровадження електронного квитка. Сподіваємося цього року матимемо переможця, щоб розпочати впроваджувати. Паралельно із впровадженням е-квитка будемо розміщувати електронні табло і графік руху автобусів, тролейбусів", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Зараз у Львові є 24 електронні табло, з яких працює 23 у звичному режимі. Табло на пл. Двірцевій не працює у зв'язку з реконструкцією площі.

"ЛКП "Львівавтодор" щодня моніторить роботу електронних табло у Львові і всі вони відображаються на центральному пульті підприємства. Тому зміни режиму роботи табло відразу відомі працівникам ЛКП і виправляються. Найчастіше збій у роботі табло трапляється внаслідок аварійних вимкнень світла, від чого табло не працюють зовсім. А після цього трапляється збій програми, тому треба час на нове перевлаштування. Також буває тимчасове неспівпадіння приїзду транспорту з інформацією на табло, внаслідок автомобільних аварій або перевлаштування графіку руху транспорту. Ще причиною того, що табло тимчасово не працюють, є реконструкція доріг, заміна кабелів тощо", — повідомили у ЛКП "Львівавтодор".