77384143 574824659943782 3899034297004195840 nУ наближчі кілька місяців до Львова хочуть приїхати із концертом одіозні артисти гурт "Врємя і стєкло" і співачка Настя Каменських, які під час російсько-української війни їздять із концертами та виступами до держави-агресора в РФ. Про це повідомив активіст, учасник російсько-української війни та Революції Гідності Антон Орестович.

Зокрема, 5 грудня 2019 року "Врємя і стєкло" планує виступ у клубі "Малевич", а Настя Каменських заявила про концерт 13 березня 2020 року у цьому ж клубі. Організатори вже розпочали продаж квитків.

"Це - ватні, нібито українські артисти, які в часі російсько-української війни їздили з концертами до держави-агресора в російську федерацію. Ймовірно, що вони продовжуватимуть свої гастролі в москву чи інші російські міста, незважаючи на війну в якій Україна намагається відстояти незалежність від рашки.

Зараз ми багато говоримо про небезпеку відведення військ, про нові загрози від формули "мир за будь-яку ціну" і т.д. Але я впевнений, що якщо ми чітко не виокремимо в нас вдома на мирній території хто свій, а хто чужий, хто за Україну проти агресора, а хто за Україну підконтрольну агресору, то вся ця жертовність українських воїнів на фронті є марною.

Відповідно, я від свого імені, та від імені інших патріотичних організацій заявляю, що якщо ці "артисти" публічно на відео не визнають росію державою агресором, а Крим українською територією, то ми зробимо все можливе, щоб не допустити у м.Львові концертів "Врємя і стєкло", Насті Камєнскіх і інших виконавців які гастролювали в рашці (чи на окупованих територіях) в часі російсько-української війни!", - каже боєць АТО Антон Орестович.