1 0 n457s4h 0 ot 1Працівники Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно з слідчими ДБР провели обшуки у трьох містах Львівщини у справі незаконної вирубки деревини на експорт.

«Розслідування проводиться стосовно можливих неправомірних дій службових осіб Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, які за попередньою змовою із лісогосподарськими підприємствами Львівської області здійснювали вирубку деревини на експорт», — зазначено у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби України.

Під час обшуків, які провели у Львові, Стрию та Славському, вилучили службову документацію щодо вирубки, обліку та реалізації деревини для експорту за межі України.

Речниця прес-служби ДБР у Львівській області Зоряна Тивін, уточнила ZAXID.NET, що загалом правоохоронці провели 13 обшуків у різних лісових господарствах Львівської області. Їх провели на підставі ухвали Личаківського райсуду міста Львова.

Розслідування ведеться за ч. 3 ст. 191 КК України «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень підтвердив інформацію про проведення обшуків на території львівських лісових господарств. Він також розповів, що під час проведення слідчо-оперативних дій правоохоронці вилучили документи та електронні носії.

До слова, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства підпорядковується Держлісагентству України та є його територіальнм органом. До його сладу входить 16 лісових господарств, національний природний парк «Сколівські Бескиди», державне мисливське господарство «Стир» та Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр. Загальна площа лісів Львівського ОУЛМГ складає 478,0 тис. га.