1 0 olgy1Жителі трьох будинків у Львові готові судитися з посадовцями за вивезені металеві конструкції та залізобетонні блоки на території військового містечка №1, що на вул. Княгині Ольги.
 
 
Про це ІП Діло довідався від громадського активіста Ігоря Кідика. Він розповів, що мешканці будинків №: 5, 5а, 5б на вул. Княгині Ольги у м. Львові написали колективне звернення  до заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк щодо досудового врегулювання дій посадових осіб, які спричинили шкоду приватному майну. Якщо в ЛМР не посприяють вирішенню проблеми, то люди підуть до суду.
1 0 olgy2 e1578906640846 1 0 2olgy3

Сам конфлікт виник через те, що працівники львівських комунальних служб зруйнували і вивезли металеві конструкції та залізобетонні блоки на території військового містечка №1. Місто хоче облаштувати міжквартальний проїзд. Мешканці проти, бо вони бояться за безпеку дітей, які бавляться на подвір’ї. Кажуть, намагалися достукатися до міської влади роками, щоб облаштували тут територію. А не дочекавшись, взялися до роботи самі. І ось тепер огорожу міська влада знесла.

Крім того, люди апеюють до ЛМР тим, що це є територія військового містечка.

“Земельна ділянка, кадастровий номер: 4610136900:05:003:0145, на якій розташовані вище вказані будинки, та проводились незаконні дії, знаходиться в постійному користуванні квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України (відповідно до даних публічної кадастрової карти України), – йдеться у документі. – Зі слів працівників, які здійснювали влаштування міжквартального проїзду, жодної супровідної та дозвільної документації по місцю проведення робіт надано НЕ було)”. – йдеться у зверненні до Ірини Маруняк.

“Склалась патова ситуація, – вважає Ігор Кідик. – Противники перекриття дороги апелюють унеможливленням проїзду через пішохідну зону аварійних та екстрених служб, наголошують на самовільних діях мешканців. Мешканці, роками не дочекавшись допомоги влади, самостійно почали дбати про безпеку своїх дітей. Перемовини з Франківською районною адміністрацією під час встановлення блоків завершились скандалом. Ігор Савка, який вів перемовини з мешканцями на підвищених тонах, не зумів апелювати у правовому полі. Моє суб’єктивне бачення вирішення ситуації наступне: на в’їзді та виїзді з пішохідної зони слід встановити підвищені пішохідні переходи. Це зручно та комфортно для пішоходів, а головне – більш безпечно. Таким чином швидкість пересування по подвір’ї можна обмежити до 10 км/год не лише знаками обмеження швидкості руху 3.29 ПДР, а й фізичними конструкціями. Якщо будуть злісні порушники, які використовуватимуть пішохідну зону як транзитну, тоді відеозапис їх дій – робота для поліції”.

У пресслужбі ЛМР кореспондентці ІП Діло повідомили, що відповідні посадові особи вивчають це питання. Про результати і позицію міськради щодо конфліктної ситуації повідомимо нашим читачам найближчим часом.