1 0 poj
Фото ілюстративне
Львів’янка Ірина Колос поділилася у соцмережах відео, яке зняла у піцерії "Family", що у Львові на вулиці Широкій, 64. Обурена відвідувачка показала, що у їжі на прилавку повзають таргани, при цьому у закладі продовжують обслуговувати клієнтів.

 

Більшість львів'ян були шоковані побаченим та відзначали, що нещодавно й самі там їли чи навіть приводили туди своїх дітей на святкування днів народжень. Були й такі, хто відзначив - у багатьох закладах на Левандівці і не лише є таргани, тож це не дивина, і що вони особисто не перестануть відвідувати піцерію через таку "дрібницю", пише "032.ua".

Адміністрація закладу, у свою чергу, публічно вибачилась перед відвідувачами і зазначила, що вони самі шоковані побаченим.

"Нам надзвичайно прикро і ми вибачаємось перед кожним відвідувачем! Важко підібрати потрібні слова, але я все ж спробую. Перше, що хочеться сказати, що дератизація в закладі проводиться згідно норм щомісячно і на це у нас, звичайно, є всі підтверджуючі документи. Друге, нам важко пояснити чому сталась сьогодні така ситуація, яку ми можемо бачити на відео. Можливі припущення: вентиляційні канали, підвальні приміщені, прилеглі будівлі тощо. Третє, ми вже почали розбиратись чи це не провакація, але в будь якому випадку ми обов’язково проведемо ряд усіх необхідних заходів щоб все сприяло правильній та безпечній роботі і саме головне безпеці наших відвідувачів! Вже прийняті всі необхідні міри. Такого більше не повториться", - написав МішаГрабовенський у день публікації відео.

Уже сьогодні, 28 січня, той самий представник закладу зауважив, що у піцерії на наступний день провели генеральне прибирання, щоб виявити проблему з тарганами, але їх вони не знайшли.