1 0 yyy
Фото ілюстративне
Мешканцю Сокальського району Личаківський районний суд призначив умовний термін за вербування жінок для надання сексуальних послуг. Під час досудового розслідування 17-річний хлопець уклав угоду з прокурором, у якій визнав, що планував відправити жінок у скрутному фінансовому становищі у сексуальне рабство в Чехію.

Як йдеться у матеріалах цієї справи, неповнолітній студент Угнівського аграрно-будівельного ліцею вербував жінок для надання сексуальних послуг заможним чоловіка у Чехії. Діяв він не ще з кількома людьми, однак слідство ще не встановило їх, пише "Zaxid.net".

Усі жінки, з якими домовлявся студент, були з бідних родин, потребували гроші на лікування родичів чи утримання дітей. Хлопець пропонував заробіток від 1500 євро за добу і так переконував жінок поїхати у Чехію.

Зокрема, у березні 2019 року хлопець познайомився з львів’янкою, яка погодилась поїхати за кордон, але боялася переїжджати одна. Тому студент-сутенер запропонував їй підшукати ще кількох жінок. Зрештою юнаку вдалося переконати ще трьох її знайомих поїхати в Чехію працювати повіями. Студент пообіцяв жінкам, що повністю забезпечить їм доїзд в Чехію, а також буде платити за їх проживання, харчування та інші потреби.

У вироку суду не вказується, за яких обставин поліція затримала неповнолітнього сутенера. Однак відправити жінок за кордон він не встиг.

У судовому вироку також зазначається, що сутенер уклав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості за ч.2 ст. 149 ККУ (торгівля людьми).

Суддя Личаківського районного суду Володимир Леньо затвердив цю угоду і призначив студенту-сутенеру 2 роки іспитового терміну. Протягом цього періоду хлопець буде на волі, однак повинен періодично з’являтися в органі пробації та попереджати про зміну місця проживання.