98765435609876545678В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі зафіксували другий випадок смерті від коронавірусу. Про це повідомили на брифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, пише НВ.

«Станом на 1 квітня є 65 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. На жаль, серед цих 65 — п’ятеро осіб померли, двоє з яких з перинатального центру», — повідомив в. о. голови ОДА Віталій Федорів.

Керівник Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський уточнив, що 60-річна жінка поступила в центр 3 березня для операції. А вже 30 березня вона померла.

«Загалом у нас четверо медиків інфіковані, але їх не було на той час у лікарні. Ми розуміємо позицію родичів померлої та співчуваємо їм. Але нам важко сказати, де жінка могла заразитись», — пояснив Павлушинський.

Нагадаємо, що в пологовому будинку в Івано-Франківську на другий день після пологів померла породілля, яка нещодавно повернулася з Польщі. У неї підтвердили коронавірус посмертно.

Згідно з офіційними даними МОЗ, станом на ранок 1 квітня, в Україні лабораторно підтверджено 669 випадків зараження коронавірусом. 17 осіб померли. 10 пацієнтів вже одужали.