1 0 хм
Ремонт на вул. Б. Хмельницького
Ремонт вулиці Богдана Хмельницького стартував 8 травня і наразі роботи киплять на ділянці між вулицями Промислова та Опришківська до Алмазного заводу. Підрядники уже зняли старе покриття та демонтували бруківку під ним. Її усю відправлять на зберігання.

За проектом реконструкції Хмельницького асфальтуватимуть сучасним покриттям, тому що згідно з новими нормами ДБН на магістральних вулицях бруківка не передбачена, пише "Zaxid.net".

"Бруківка яка зараз демонтовується — ми вже заактували 234 м3 — і вивозиться на очисні споруди, там також відповідним чином обліковується і охороняється. Бруківку можна передати тій чи іншій організації лише за рішенням виконавчого комітету або ухвалою сесії міської ради", — розповіла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Окрім цього, зараз замінюють колектор, водопровід та усі інженерні мережі.

Також на початку липня планують відкрити для проїзду перехрестя вул. Опришківська — Хмельницького — Промислова.

За два роки на вул. Богдана Хмельницького має з'явитись сучасна інфраструктура: зручні місця для паркування, автобусні зупинки, острівці на перехрестях та двостороння велодоріжка. Вартість усіх робіт – понад 175 мільйонів гривень.