1 0 19р
Фото з відкритих джерел
В результаті вибуху на Позняках у Києві дівчина втратила родину. Її матір, батька і брата шукають під завалами, бо на момент вибуху вони були у квартирі.

Про це з місця події розповів кореспондент ТСН.

"Від ранку на місце вибуху почали приходити люди. Це сусіди, які живуть у сусідніх будинках. Одна з жінок знала дівчинку, чиї родичі загинули", – розповів журналіст.

Жінка розповіла, що її сусідка, дівчина, втратила всю родину.

"19-річна дівчинка з 6 під'їзду, її звуть Настя. Вона залишилася без батька, без матері і без брата", – розказала сусідка Наталя Даулітярова

"Вона сиділа байдужа і весь час говорила: де моя мама. Я думала вона тільки маму втратила, а ввечері я дізналася, що вона втратила і брата і батька", – додала сусідка. 

Також про цю родину написали родичі.

"Ніколи не міг повірити, що буду писати такі пости. Друзі, в нашій родині сталася величезна трагедія. Всіх облетіла новина про будинок, який вибухнув, на Соломії Крушініцкої. Загинула моя рідна сестра Інна, племінник Женя і її чоловік Вова. Племінниця Настя дивом залишилася жива і залишилася сиротою", – написав Роман Савчук на сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.