gromadskiy transport troleybus droty lvivelectrotrans19194719
Фото Олени Ляхович
ЛКП «Львівелектротранс» проводить службове розслідування причин ДТП за участю водійки тролейбуса і 34-річного пасажира, яка сталася вчора на вул. В. Великого, 26а. Внаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження та госпіталізований у реанімаційне відділення ЛШМД.

За версією «Львівелектротрансу» водій тролейбуса "не помітила пасажира, який намагався забігти у вагон, коли транспорт почав рушати. Як наслідок, пасажир потрапив під колесо тролейбуса".

Зараз постраждалий знаходиться в реанімаційному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги. ЛКП «Львівелектротранс» проводить службове розслідування причин ДТП. Водійку відсторонено від роботи на час розслідування.

В управлінні з питань надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення ЛМР кажуть, що 34-річний чоловік під час посадки в тролейбус через середні двері, не встиг піднятись на площадку, залишився ззовні, а руку йому прищемило внаслідок закривання дверей. Почавши рух тролейбуса, водій не помітила пасажира з затисненою рукою, котрий під час вивільнення руки втратив рівновагу та потрапив під заднє колесо тролейбуса.

"Так, вчора стався наїзд нашого тролейбуса на чоловіка, який добігав до тролейбуса і намагався заскочити у вагон, коли той почав рушати. Чоловік намагався схопитись рукою за поручень, щоб забігти у транспорт, однак спотикнувся і потрапив під колесо.

Насправді, це дуже поширене явище, коли пасажири намагаються заскочити в електротранспорт, коли він починає рушати.

Зараз ми проводимо службове розслідування причин ДТП, обставини з’ясовують. За результатами будемо приймати відповідні рішення.

Водійку тролейбуса поки відсторонено від роботи, а тролейбус знаходиться під арештом і теж не працює", — повідомив Андрій Свищо, директор ЛКП «Львівелектротранс».