c917b6979aac14fdb3b6e017dcd9205806dc5769Слідчий суддя обрав запобіжний захід голові Державної судової адміністрації України. Так, сьогодні Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора.

Відповідальний у справі суддя обрав запобіжний захід голові Державної судової адміністрації України у вигляді особистого зобов’язання. Про це повідомляють у вищевказаному суді на Facebookсторінці.

На підозрюваного - Зеновія Холоднюка покладено обов’язки: прибувати до слідчих детективів НАБУ, прокурорів та суду за першою вимогою; повідомляти слідчих, прокурорів та суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними, свідками у даному кримінальному провадженні, а також потерпілими.

Строк дії обов’язків – до 16 вересня 2020 року.

Повний текст ухвали буде проголошений 6 серпня 2020 року о 16:00.

Нагадаємо, голову ДСА України підозрюють у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ст. 351-2, ч. 1 ст. 369-2 КК України.
Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Як пише Zaxid.net, Зеновія Холоднюка підозрюють за декількома статтями про зловживання впливом, створення злочинної організації та Перешкоджання діяльності Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.