kino 1
фото ПравдаТУТ
«Ми хочемо властиво цим фільмом показати, як незрячі живуть повним життям, чим вони цікавляться», – говорить Славко Нудик, співак та актор фільму «Сліпий випадок».

Адже у Львові працюють над новою короткометражкою, назва якої «Сліпий випадок». У головних ролях – не професійні актори, а реальні герої з вадами зору.

Як інформує "ПравдаТУТ", біла тростинка для Василя та Михайла - найкращий путівник. Дорога до пункту призначення часто стає випробовуванням і нині цей шлях чоловіки проходять під пильним наглядом камер.

Актор фільму «Сліпий випадок» Михайло Петрів розповідає сюжет стрічки: «Двоє друзів, які ведуть азартний спосіб життя, які намагаються «вклинитися» у загальне, суспільне життя, брати участь всюди, в тому числі в ставках букмекерських. Ось як воно відображається, як воно комунікується життя незрячих людей із життям здорових людей».

Сценарист і режисер фільму «Сліпий випадок» Андрій Сніцарчук ділиться своїми враженнями: «Я одразу поринув в цей світ, почав читати літературу, знайомитися з цими людьми і зрозумів, що там величезний пласт гумору, настільки величезна самоіронія і настільки гарний підхід до себе і до своєї проблеми страшної».

І хоча готову роботу доповнять тифлокоментуванням, насамперед «Сліпий випадок» спрямований на зрячий людей.

На створення короткометражки піде до шести знімальних днів, усі витрати мистецького продукту покриває міський бюджет. Побачити вже готову роботу глядач зможе орієнтовно у кінці 2021 року.

Валерія Паненко