фіа25 вересня у Львові в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького облаштують "Алею пам'яті" жінкок, які загинули на сході України. Для увічнення пам'яті висадять декоративні яблуні.

Про це розповіла у коментарі кореспондентці 032.ua речниця Парку культури Ірина Вовк. За її словами, висадять 16 декоративних яблунь Недзведського на кленовій алеї, тому що 16 жінок загинули на війні. Це будуть "іменні дерева", адже біля кожного із них встановлять табличку із ім'я та прізвищем загиблої військовослужбовиці. Організовує цей проєкт ГО “Жіночий Ветеранський Рух” за сприяння Парку Культури.

"У Парку Культури встановили календар війни, де регулярно згадуємо загиблих воїнів. Ця алея - цеще один проєкт, який нагадуватиме людям, що у нас досі гинуть люди на війні. До того ж, не лише хлопці, але й дівчата", - зазначила Ірина Вовк.

Зазначимо, урочиста частина відкриття "Алеї пам'яті" відбудеться у Парку Культури на вулиці Блгарській, 4 у неділю, 27 вересня. Початок о 09:00.

Довідково. ГО “Жіночий Ветеранський Рух” висаджує “Алеї пам’яті” в знак жінок , що загинули на Сході України. Дві Алеї вже облаштували у Краматорську та Києві. Проєкт розробили для вшанування пам’яті та для виховання нового покоління.

Нагадаємо, наразі триває реконтрукція арки перед головним входом до Парку Культури. Кореспондентка 032.ua дізналася, коли планують звершити роботи.