IMG 2614666667677
усі фото Львівської міської ради
Капітальний ремонт і реконструкція великих магістральних доріг Львова триває. Зокрема продовжуються роботи на вул. Чернівецькій. Підрядник — ТзОВ «Вельт-Капітал», вже постелив перші шари асфальту на обох частинах вулиці. За сприятливих погодних умов завершити ремонт вулиці обіцяють до кінця листопада.

«Станом на сьогодні на вул. Чернівецькій замінено всі комунікації і постелено перші шари асфальту на правій і лівій частині вулиці.

Отож, вулиця Чернівецька вже набирає завершального вигляду, чітко видно як буде курсувати/роз'їжджатися транспорт.

Зараз підрядник завершує замощувати хідники і готується до нанесення останнього шару асфальту. Також на 80% завершено центральний променад. Встановлюють вуличні меблі, опори для світлофорів, освітлення. За сприятливих погодних умов, ремонт вулиці може бути завершеним до кінця листопада", — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні на вул. Чернівецька демонтовано 1820 м2 тротуарної плитки, 800 м бордюру та 4750 м2 бруківки. Також підрядник вже облаштував 852 м водопроводу діаметром 280 мм, проклав 360 м каналізаційного колектора діаметром 800 мм та облаштував 3 камери. Про це також інформує Львівська міська рада. 

DJI 03255555555555IMG 2681999999IMG 2684444444444

Нагадаємо, проектом реконструкції вул. Чернівецька передбачено:

влаштування по центрі вулиці пішохідної алеї шириною 8 м, що розташована між смугами руху громадського та загально-автомобільного транспорту, що простягається від транспортної розв’язки до пл. Двірцевої;
облаштування двох смуг громадського транспорту (по одній в кожному напрямку) загальною шириною 6,6 м;
облаштування трьох смуг руху загально-автомобільного призначення (1 в напрямку до пл. Двірцевої і 2 від вокзалу до вул. Городоцької);
влаштування транспортної розв’язки в одному рівні на підході до перехрестя вул. Городоцька-Коротка-Залізнична;
влаштування двох зупинкових платформ громадського транспорту міських автобусів в районі приміського вокзалу;
влаштування пішохідного тротуару вздовж МАФів, розташованих вздовж вул. Чернівецької.
Також проектом передбачається реконструкція мереж водопроводу та каналізації, влаштування пожежних гідрантів, реконструкція мереж зовнішнього освітлення, винесення кабельної каналізації за межі проїзної частини, захист існуючих електричних мереж. Також проектом передбачено комплекс заходів щодо забезпеченнякомфортних умов для руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.

 IMG 2665000000000000

Замовник робіт ЛКП «Львівавтодор», виконавець — підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Загалом вартість робіт складає 89,9 млн грн.