127456606 1533412610193248 146555919896504958 nУ Фонді держмайна України визначили переможця конкурсу на посаду нового директора Дрогобицької солеварні. Ним став дрогобичанин, юрист за освітою Олег Петренко. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

«Дрогобицька солеварня має нового директора. І це тільки початок великого відродження найстарішого в Центрально-Східній Європі підприємства. Навколо нього об’єдналася вся дрогобицька команда, яка роками вболівала за долю 700-літньої солеварні», – повідомив Юрій Холод.

За словами посадовця, вже є попередні домовленості про залучення до продажу дрогобицької солі у супермаркетах.

У листопаді торік Дрогобицьку солеварню, яка належала Міністерству аграрної політики, внесли у список на приватизацію. У ЛОДА звернулися до депутатів та уряду, територію об'єкта описали і подали на реєстрацію як нововиявлену пам‘ятку археології.Також захисники солеварні наполягали, що кілька приміщень солеварні належать до пам’яток архітектури місцевого значення, а територія підприємства є в межах охоронних зон двох пам‘яток архітектури національного значення – дерев’яних Церкви Святого Юра (поч. XVI ст), яка належить до списку ЮНЕСКО, та Церкви Воздвиження Чесного Хреста (XVII ст). На початку березня 2020 року уряд передав Дрогобицьку солеварню Фонду держмайна.