847549589358390598Галицький районний суд Львова звільнив від покарання 44-річного львів’янина, який на смерть збив пішохода на проспекті Свободи у Львові. Відповідний вирок опублікували у четвер, 3 грудня, в Єдиному реєстрі судових справ. Про це повідомляє Zaxid.net

ДТП трапилась 2 липня 2019 року на проспекті Свободи у Львові. 44-річний водій автомобіля Mercedes-Benz E320 Петро Лицусь виїжджав заднім ходом проти руху у напрямку до вул. Городоцької. У цей момент інший львів’янин переходив дорогу поза пішохідним переходом. Водій збив пішохода, який отримав травму голови і згодом помер в лікарні.

Під час судового засідання у цій справі 25 листопада 2020 року Петро Лицусь повністю визнав свою провину у скоєнні смертельної ДТП та попросив суд його суворо не карати. Родичка потерпілого в ДТП чоловіка відмовилась приходити на суд та сказала, що помирилась з Петром Лицусем і не має до нього жодних претензій. Жінка також попросила суд не призначати винуватцю ДТП суворе покарання.

Суддя Христина Мисько, яка розглядала цю справу, вирішила обмежити покарання Петра Лицуся роком іспитового терміну. Протягом цього періоду він має повідомляти про зміну місця праці, реєстрації та узгоджувати свої виїзди за кордон. Також суд вирішив не позбавляти Петра Л. водійських прав, оскільки керування автомобілем входить до його посадових обов’язків на роботі.