1524407564125972602 867843 jG9PT9QB 1024x678
фото умовне
У день смерті йому стало зле на робочому місці, й він втратив свідомість. Однак, власниця фірми заборонила викликати “швидку” й вивезла українця до лісу за понад 100 км від місця роботи.

Окружний суд у Познані розпочав розгляд апеляції у справі працедавці, яка вивезла тіло мертвого працівника-українця до лісу. 

І, як повідомляє сайт Yavp.pl, захист жінки стверджує, що вирок суду першої інстанції є надто суворим та просить виправдати дії власниці фірми, де працював українець.

Натомість прокуратура також не задоволена попереднім рішенням суду й вимагає збільшення терміну покарання до 3 років позбавлення волі. Остаточне рішення має бути винесене 22 січня.

Нагадаємо, що 36-річний житель Снятинського району на Івано-Франківщині Василь Ч. працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин у населеному пункті Новий Томишль (Великопольське воєводство). 

Суд призначив їй покарання у вигляді 1 року та 10 місяців позбавлення волі. Крім того, їй заборонили протягом 8 років обіймати посади, які передбачають працевлаштування інших осіб, та вести підприємницьку діяльність, яка передбачає працевлаштування людей.