139746646 3624114647625981 7552343038362709711 oСьогодні, 16 січня, у львівському Палаці спорту "Галичанка" завершився перший матч 1/8 фіналу Європейського Кубка ЄГФ між чемпіоном України “Галичанкою” та білоруським “Вікторія-Берестіє”.

Про це повідомила пресслужба відділення НОК України у Львівській області.

Номінальними господарями першого матчу були білоруські гандболістки. Матч розпочався за переваги "Галичанки", які закинули перші три м'ячі. Але далі, очолювана колишнім тренером "Галичанки" Василем Козаром, команда з Білорусі перехопила ініціативу і завершили перший тайм на свою користь з рахунком 18:14.

В другому таймі львівські гандболістки підвищили активність і почали доганяти суперниць. А в середині тайму, за рахунку 24:24, у залі хвилин на 10 пропало світло. Незапланована перерва не збила атакувального пориву "галичанок". Вони і надалі продовжували домінувати в матчі і довели його до перемоги з рахунком - 32:26.