3 main v1591865530Постійна комісія з питань молоді та спорту Львівської обласної ради на засіданні 25 січня підтримала «Програму підтримки та розвитку Пласту у Львівській області на 2025 рік». Як повідомила голова комісії, депутатка з фракції «За майбутнє» Тетяна Бей – це вперше обласна рада прийматиме програму підтримки Пласту.

«Впевнена, що підготовка пластових вихованців потребує інституційної підтримки, зокрема через створення Львівського Обласного молодіжного Пластового вишкільного центру. Саме пласт виховує у дітей та учнівської молоді почуття патріотизму, бажання залишатися жити і працювати на своїй рідній землі. Водночас, збалансована пластова освітня програма передбачає гармонійний розвиток особистості, виховання з молодої людини добропорядного громадянина», - зазначає Тетяна Бей.

Як йдеться у документі, Програма ґрунтується на принципі громадсько-державного партнерства (суб’єкт-суб’єктної взаємодії) - розвитку рівноправного партнерства між пластовим рухом та органами місцевого самоврядування і органами виконавчої влади Львівщини в умовах спільної діяльності.

Реалізація Програми забезпечить стійкий комплексний розвиток Пласту на Львівщині з метою створення, розподілу та використання матеріальних і фінансових ресурсів для реалізації пластової освітньої програми, а також для розвитку кадрового потенціалу пластового руху у Львівській області.