630 360 1584600698 658У Варшаві українця викинули на вулицю, бо виявилося, що він є хворим на коронавірус. Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на kppotwock.policja.waw.pl, інцидент трапився у минулої суботи. До дільничного інспектора на вулиці звернувся громадянин України, який розповів, що є хворим на Covid-19 і йому нікуди піти.

Чоловік додав, що його щойно виписали з лікарні, в якій він знаходився через нещасний випадок на виробництві. У лікарні йому виконали тест на коронавірус, який виявився позитивним.

Після закінчення лікування бригада швидкої допомоги привезла українця до найманого приміщення, де він мав знаходитися на карантині. Чоловік повідомив про це власника, а той пообіцяв надати йому інше житло й наказав збирати речі.
Коли українець вийшов на вулицю зі своїм багажом, то не побачив обіцяного транспорту. А сусіди по кімнаті, побоюючись ізоляції, не впустили його назад до приміщення.

Тільки після втручання поліції, яка переговорила з власником приміщення, громадянина України знову впустили до квартири. Його ж сусідів по помешканню також посадили на карантин.