nnngggjПустомитівський районний суд Львівської області звільнив від відбування покарання 39-річного мешканця Київської області, який у липні 2020 року спричинив смертельну аварію біля Львова. Йому призначили два роки іспитового терміну.

Смертельна аварія трапилася 22 липня 2020 року. Як ідеться в матеріалах справи, водій автомобіля Hyundai Elantra їхав по трасі Львів – Івано-Франківськ й поблизу Старого Села виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем Ford Escort. За кермом Ford був 46-річний мешканець Бібрки. Внаслідок отриманих у аварії тяжких травм, він помер дорогою до лікарні, пише Zaxid.net.

Водій Hyundai у суді свою провину визнав повністю. Він розповів, що того дня їхав до Івано-Франківська, попереду нього рухався автомобіль Audi, що почав різко гальмувати, тому аби уникнути зіткнення, він виїхав на зустрічну смугу руху, де назустріч також їхало авто. Водій Hyundai звернув уліво, але на узбіччі зіткнувся з автомобілем Ford.

У суді водій у вчиненому розкаявся та попросив суворо його не карати. Дружині загиблого він виплатив матеріальну допомогу, тож в суді вона від претензій відмовилась.

Враховуючи обставини, 2 березня суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Микола Кіпчанський визнав 39-річного чоловіка винним у вчинені ДТП та призначив йому 4 роки позбавлення волі, втім від відбування покарання його звільнив. Впродовж двох років він має періодично з’являтися до органів державної пенітенціарної служби та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. На це рішення родичі загиблого протягом 30 днів ще можуть подати апеляцію.