o34989475846784958394Водій маршрутки "Бітля - Львів", що обслуговує ТзОВ "Самбірське АТП 14608" висадив доньку загиблого бійця АТО Діану Мінько, яка хотіла скористатись своїм правом на пільговий проїзд. Про це сьогодні ввеччері двчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку.

"Коли я зайшла в маршрутку і показала цьому водієві посвідчення, він сказав до мене : «Та йди звідси з тим посвідченням» я перепрошую, куди йти? Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете? І це вже не перша така ситуація! Я би зараз все віддала для того щоб в мене цього посвідчення не було, а щоб біля мене був живий тато, заради кого там на передовій гинуть невинні люди? Заради таких безсовісних людей?

Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу Вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення як маю я, бувайте здорові, і вдалих пошуків роботи! Бережіть себе та своїх рідних. І ніколи не давайте себе в обіду!", - каже дівчина.

Бітля — село в Україні, у Турківському районі Львівської області. Лежить на віддалі 37 км на південний захід від районного центру і за 16 км від залізничної станції Сянки на лінії Самбір-Ужгород.

Нагадаємо, раніше на Львівщині у військового 24-тої бригади імені короля Данила виник конфлікт із водієм маршрутки Самбір-Яворів через пільговий проїзд. Водій вимагав в учасника бойових дій оплати за проїзд у транспорті, незважаючи на право пільги. Цей маршрут також обслуговує ТзОВ "Самбірське АТП 14608".