0 12Вчора, 6 квітня, у храмі Пресвятого Серця Христового у селі Великі Гаї на Тернопільщині попрощалися з 24-річним священником Любомиром Малоїдом. Тіло доправили і поховали у селі Магерів, Львівської області.

Про це повідомляє видання “Галас”. 

Отець Любомир Малоїд народився 29 серпня 1996 року у селищі Магерів, Жовківського району, Львівської області. Закінчив богословські студії у Тернопільській духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. Отець Любомир висвятився не так давно – 27 вересня 2020 року.

“Сьогодні хочемо молитовно провести о. Любомира до вічності і ці проводи є затьмарені смутком, тому що його відхід відбувся дуже раптово і неочікувано. Не встигли ми здати собі рахунок, що сталося і як сталося. Ми пригадуємо його Священство, його «так» на покликання Христа. Він радо зголосився відповісти на це покликання, його служіння було дуже коротким, але дуже знаковим для нас усіх: таланти він присвятив для звершення свого служіння, мав добру вдачу, готовність послужити”, – сказав декан Тернопільський о. Віталій Козак.