66677765Попереднього разу хлопець був оголошений у розшук наприкінці березня – той самий правоохоронець, вигулюючи собаку, побачив безвісно зниклого, який підпадав під орієнтування, зупинив його, встановив особу та передав співробітникам ювенальної превенції.

Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.

26 травня близько 23.00 у Львівське районне управління поліції надійшло повідомлення від львів’янки про зникнення її 12-річного сина. За словами заявниці, хлопчик, який раніше вже втікав з дому, пішов зранку до школи та не повернувся і місце перебування його невідоме.

Правоохоронці негайно оголосили дитину у розшук – орієнтування на безвісно зниклого отримали співробітники ювенальної превенції, територіальних підрозділів та інших служб поліцї Львівщини.

Сьогодні, 27 травня, близько восьмої години ранку капітан поліції Іван Мартин, боєць батальйону поліції особливого призначення поліції Львівщини, дорогою на службу виявив на вулиці Баштанній хлопця – того самого, якого він розшукав майже два місяці тому. Як і тоді, правоохоронець повідломив про подію у територіальний підрозділ поліції і в подальшому передав дитину співробітникам ювенальної превенції.

Хлопець цілий та неушкоджений, ніяких протиправних дій щодо нього вчинено не було. За його словами, він гуляв з друзями, а потім заночував у під’їзді одного з будинків.