33333333333unnamed
фото умовне
Останнім часом з фасаду Центру Довженка на Сихові зникли постери до фільмів. А все тому, що мережа Кінопалац заборгувала Центру орендну оплату. І, показ кінострічок призупинили.

Як пояснила директорка Центру Довженка Марта Іванишин, мережа Кінопалац, а це ТзОВ ВКФ «Фантазія», заборгувала Центру майже півмільйона гривень за послуги оренди та не сплатила комунальних послуг, згідно з угодою.Про це пише "СИХІВ.медіа".

Марта Іванишин говорить: “30 червня 2021 року відбувся суд у зв’язку з цим. Ми подали позов і вимагаємо їх виселення за борги. Також договір даного орендаря не відповідає сучасним договорам оренди”.

Втім, аби цілком не залишити сихівських кіноманів без фільмів, покази кінострічок відбуваються на даху, з ініціативи дирекції Центру Довженка. Просто неба окрім кінопоказів також відбуваються концерти, літературні зустрічі, презентації, були та перегляди футбольних матчів.

“Відновити повноцінну діяльність двох кінозалів плануємо в кінці осені, звісно, багато залежить від розгляду справи у суді”, – повідомляє Марта Іванишин, директорка Центру Довженка.