d7470a2cca409b0c13df81ba48188b63 3dcba0ed1cb9a1ed8c01803279c9e600
фото умовне
До опікового центру 8-ї міської лікарні потрапив 7-річний хлопчик із Зимної Води, що біля Львова, якому від вибуху поки невстановленого предмету відірвало майже всі пальці на лівій руці.

У хлопчика тяжка травма руки – відірвало 1, 2, 3, частково 4 та 5 пальці на лівій руці, а також пошкодило кістку.

 Хлопцеві вже провели одну операцію та планують зробити ще кілька. Про це Тvoemisto.tv розповів завідувач Центру термічної травми та пластичної хірургії 8-ї міської лікарні Василь Савчин.

За його словами, інцидент трапився вдома.

«Хлопець в наше відділення поступив близько 23-ї години вечора учора, 20 липня. Сама рука також потрощена, є тяжка травма кістки. Зі слів матері, після вибуху пальці сина опинилися аж на стелі», – каже Василь Савчин.

Відразу ж увечері хлопцеві зробили операцію, яка тривала майже до третьої ночі.

«Тепер треба чекати, щоб відмежувалася жива шкіра від неживої. Хлопцеві доведеться робити ще кілька операцій, щоб наростити шкіру і зберегти руку. Потім будемо думати про подальші дії та лікування».

Як повідомляє ZAXID.NET,  дітей у кімнаті було двоє. Вони чи то розбирали, чи просто бавилися наразі невстановленим предметом, який раптово вибухнув. Другий хлопчик, на щастя, не постраждав. Зараз працівники поліції з’ясовують, від вибуху якого предмета постаждав 7-річний хлопчик.