lvivpidozra 17092021Львівські поліцейські повідомили про підозру заступникові Червоноградського міського голови. Окрім посадовця, підозру отримав його спільник – місцевий підприємець.Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції встановили: обіймаючи посаду керівника комунальної установи, посадовець уклав з підприємцем договори на постачання для закладів освіти одного з районів області харчових продуктів. Не перевіривши належним чином інформацію щодо коливання цін на ринку та всупереч законодавству у сфері публічних закупівель, посадовець підписав відповідні угоди та документи. У результаті продукцію придбали за цінами, значно вищими від тих, які були відпочатку встановлені основним договором.

На підставі підписаних документів постачальникові перерахували майже 174 тисяч гривень надлишкових коштів. Як наслідок - місцевому бюджету завдано збитків на цю суму.

На підставі отриманих доказів слідчі слідчого управління ГУНП у Львівській області повідомили фігурантові, який наразі обіймає посаду заступника голови міста Червоноград, про підозру. Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Крім того, підозру отримав і підприємець - за ч. 1 та ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідство у кримінальному провадженні триває, процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.