da1c208ee3796da2b1503d1175ad8b410659b37bУ Тарчині (Мазовецьке воєводство) дуже п’яний українець двічі шокував поліцію. Як пoвідoмляє Yavp.pl з посиланням на se.pl, поліцейські затримали 44-річного українця, який перебував за кермом свого "Опеля" в дуже сильному стані алкогольного сп'яніння.

Сталося все після того, як пізнього вечора чоловік в’їхав автомобілем у паркан чужої території. Його спроби виїхати назад закінчилися нічим. Поліцейські, які помітили інцидент, витягли водія з-за керма та протестували його на тверезість.

Спочатку шоковані правоохоронці подумали, що їхній алкотестер зламався, адже показував аж 5 проміле алкоголю – майже смертельна доза для людини. Повторні тести не змінили цей показник. Далі водій шокував поліцейських ще більше, поклавши між кріслами поліцейського авто кілька сотень злотих. Так він намагався відкупитися.

У результаті 44-річного громадянина України заарештували. Через сильну ступінь сп’яніння його не могли допитати більше 12 годин. Один із поліцейських зазначив, що за 19 років служби ще такого не бачив.

За керування у нетверезому стані та спробу підкупу поліцейських українцю загрожує тюремне ув’язнення.