33333333256463Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука (від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата) у м. Львові». Як наголошує міський голова Андрій Садовий, важливо, щоб після реалізації цього проекту мешканці з Сихова могли приїхати трамваєм до лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Оголошення архітектурного конкурсу - це єдиний варіант, який уможливлює мінімізацію грошей, часу і нервів. Адже ми втратити приблизно 7 місяців по реконструкції вулиць Шевченка і Бандери, тому що переможці по проектуванню зробили проекти, які не вписувалися в реальність нашого часу. А якщо ми проводимо архітектурний конкурс, то чітко визначаємо концепцію, і згідно з цією концепцією робиться проект.

Щодо реконструкції вул. Миколайчука, то ми хочемо, щоб мешканці з Сихова могли трамваєм доїхати до лікарні швидкої допомоги», - пояснив Андрій Садовий.

Відповідно до прийнятого рішення, управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування надано функції замовника на організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука (від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата) у м. Львові з правом залучення до організації та проведення конкурсу третіх осіб.

Управління архітектури та урбаністики має затвердити Програму та умови архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію та склад журі.