мед13 серпня в Буському районі, на території музею-заповідника “Олеський замок” відбуватиметься ІІ Міжнародний фестиваль меду “Надбужанські медобори”. Про це повідомляє прес-служба Буської райдержадміністрації.

Починаючи з 12:00 і до пізнього вечора 13 серпня на території музею-заповідника “Олеський замок” відбуватиметься ІІ Міжнародний фестиваль меду “Надбужанські медобори”. Серед учасників та гостей свята, яке пройде вже другий рік поспіль, стануть бджолярі з України та Польщі та численні туристи. Кожен відвідувач під час фесту матиме нагоду не лише побувати з екскурсійною метою в перлині Золотої підкови – Олеському замку, але й скуштувати запашний мед різних сортів, медовуху, ознайомитися з сучасним реманентом пасічників, взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть досвідчені бджолярі

Метою проведення фесту є популяризація професії пасічника, актуалізація споживання екологічно чистої, корисної продукції бджільництва, реклама та продаж сучасного реманенту, привернення уваги до історичної та культурної спадщини українців, їх традицій.