65 mainСьогодні директор «Львівського бронетанкового заводу» Роман Тимків відповів на запитання журналістів та розповів, чому не погоджується з точкою зору слідчих.

 «Я став об’єктом кримінального провадження. Ми не згідні з точкою зору слідчих. В грудні 2015 року були кошти у МО, які можна було потратити на обладнання та комплектуючі виключно танка Т 72. Цей танк випускався винятково на території Російської Федерації у радянські часи. Зараз він не випускається, тому жодної запчастини немає. Коли був запит на можливість покупки, ми відгукнулися. Знаючи, що ці двигуни нам знадобляться в ремонті, ми брали участь в закупівлі. Наше підприємство перевірило двигуни на стенді. Вони пройшли всю процедуру. У березні 2016 два з цих двигунів вже пішли у війська. Нам надали дозвіл на передачу тих двигунів в експлуатацію. Жодних претензій до них немає. Потім була призначена додаткова комісія для перевірки інших двигунів для визначення їх реальних параметрів. Один випадковий двигун був розібраний, щоб перевірити, чи він потребує капітального ремонту. Також ми запросили запит від торгово-промислової палати щодо реальної ринкової ціни.  І отримали відповідь: двигуни куплені і поставлені за нижчою ціною, ніж тоді була ринкова ціна», - розповів Роман Тимків у ефірі наживо НТА.

Також він запевнив: «Ми виконали своє зобов’язання перед МО. Окрім 4 двигунів. Один не пройшов тестування і підлягає заміні. Ще три не відповідають специфікації і теж підлягають заміні. Я не сказав, що у нас немає порушень. Порушення є. Але ми маємо готові двигуни на заміну.  Зараз їх замінити не можливо, тому що вони під арештом. Акти по двигунах, які відповідають умовам договору з МО, ми оприлюднимо. Можливо, після цього можна буде говорити про розкрадання і розміри. ДП «Львівський бронетанковий завод» в повній мірі виконало договір з МО України. Ми можемо відправляти ці двигуни у війська із взятими на себе гарантійними зобов’язаннями. Жодної змови, жодних дій, які спричинили би збитки державному бюджету я не робив, і члени моєї команди теж не робили», - заявив Роман Тимків.

Також він розповів, що нещодавно закінчилася аудиторська перевірка роботи підприємства з 2015 року по березень 2017 року, де вказано, що жодної матеріальної шкоди Україні і МО завдано не було.