2006809Центр допомоги учасникам АТО "Фенікс", який уже кілька років поспіль надає допомогу АТОвцям і їхнім сім’ям, сьогодні отримав новий статус. Тепер це відділення психогенних травм №26 при Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні.

«Наш основний напрям – психологія, психокорекція. Ми надаємо психологічну допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям. І сьогодні ми перший день працюємо як державна установа. Ми вдвічі збільшили приміщення. Також збільшили наш штат. Тепер у нас є чотири психологи. Також передбачена фізична реабілітація/ Тепер нас підтримує молодий новий головний лікар, теж учасник АТО, Губар Олександр. За його сприяння капітальний ремонт інших приміщень зробить держава разом з іноземним проектом», - розповів у коментарі Форпосту заввідділенням Андрій Посікіра.

За його словами, Центр допомоги учасникам АТО "Фенікс" і надалі надаватиме волонтерську допомогу учасникам АТО: їжу, одяг та найнеобхідніше. Але відтепер у нього буде ще й інша – психологічна – спеціалізація. "Допомогу надаємо в першу чергу учасникам АТО, але інші категорії теж мають право брати участь у нашій дійсності", - додав Андрій Посікіра.

«Центр знаходиться на території Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні. Центр там розташований уже кілька років, але від сьогодні вони займають це приміщення вже офіційно. Сотні волонтерів і учасників АТО, які лежать у лікарні, його ремонтували, як могли, вкладали все, що мали змогу вкласти. Тепер це вже офіційно їх приміщення  і вони можуть повноцінно там працювати та допомагати учасникам АТО», - розповіла Президент Благодійного Фонду «Будуємо Україну разом» Уляна Кузик.

Оскільки приміщення Центру розширилося, у ньому волонтерськими силами проводять ремонт та облаштовують його, Андрій Посікіра та Уляна Кузик просять про допомогу небайдужих. Насамперед, не вистачає офісних меблів. Також немає комп’ютера. «Дуже потрібен лазерний принтер. Якщо би хтось зміг допомогти із його покупкою, були б дуже вдячні», - розповів Андрій Посікіра.