avtobusy atp1 lviv 9023Сьогодні, 4 жовтня, виконавчий комітет Львівської міськради вніс зміни до бюджету міста та бюджету розвитку Львова на 2017 рік. Про це повідомляє Львівський портал.

Згідно змін до бюджету, 60 млн грн передбачається з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

За словами керівника міського департаменту фінансів Олега Іщука, серед інших змін до бюджету – кошти на оплату АТП №1 боргу за автобуси.

«Виділити додатково управлінню охорони здоров’я 1 млн грн для розрахунку за пільгові медикаменти. І у зв’язку із тим, що треба розрахуватися хоча б частково за доставлені автобуси із заводу, пропонується виділити для бюджету розвитку 10 млн грн і віддати на АТП №1», – зазначив він.

У бюджету розвитку додатково виконком передбачив кошти для виплати зарплати водіям.

«Будемо просити депутатський корпус профінансувати АТП №1 і «Львівелектротранс» для виплати заробітної плати. Оскільки є проблема: дуже багато водіїв звільняється і виїжджає на заробітки», – прокоментувала директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

Вона додала, що мова йде про 3 мільйони гривень для водіїв АТП №1 та 5 мільйонів – для водіїв «Львівелектротрансу».

Також у бюджеті розвитку закладають 3 мільйони гривень на будівництво школи у Брюховичах.

Серед інших змін до бюджету – «відмінусування» 6 млн грн, що передбачені на придбання ділянки на сміттєсортувальну лінію та полігон. Також 14, 5 млн грн знімаються з будівництва дороги від Пластової до ТЕЦ-2.

Також цим рішенням перерозподіляються видатки на реставраційні та ремонтні роботи у Львові.

Додамо, що завтра ці рішення має ще затвердили сесія міської ради Львова.

Як відомо, депутатська інженерна комісія не погодила виділення коштів на розрахунок АТП №1 із боргами за неякісні автобуси «ЛАЗ».