1 0 74537373 2825983850765996 985044998376390656 nУ прямому ефірі на хвилях Радіо Марія ми з моїм приятелем радіоведучим Сергієм Іваницьким розмовляли про законодавчу ініціативу легалізації проституції. Ідея не нова в українського законодавчому полі. Вирішив, однак, додати кілька слів до ефіру.

Отож, у сьогоднішньому світі у різних країнах, у тому числі в Україні, побутує мода на легалізацію. Сам процес легалізації передбачає переведення чогось, що вважається ненормальним або кримінальним, з незаконної у законну сферу.

Таким чином існує ряд певних законодавчих ініціатив, які проштовхують легалізацію одностатевих «сімей», свободу самовизначення статі (чоловічої чи жіночої), а навіть канібалізм. Новини у ЗМІ про такого роду законодавчі ініціативи у різних країнах світу з’являються щоденно. І якщо колись такі явище навіть не допустили б до голосу, то зараз знаходяться прихильники легалізації різного роду явищ.

Коли поглянути на проблему з морально-етичної точки зору, то за цим стоїть спроба заспокоїти власне сумління, яке каже, що такого роду вчинки є злом і їх не слід робити.

Та коли йти таким шляхом, то можна в один момент легалізувати через різного роду законодавчі ініціативи усе зло, яке існує у суспільстві, назвавши його добром. Таким чином затирається розмежування між добром і злом. І саме цьому полягає обман диявола, який є так давній, як розповідь про Адама і Єву.

Можна чинити різні спроби легалізації будь чого, але вони рано чи пізно дадуть про себе знати. Бо зло ніколи не стане добром через його легалізацію. У природу зла вписана сутність зла, так само, як у природу добра, вписана сутність добра.

І щастя людини на землі полягає в тому, щоб вміти належним чином розрізняти добро від зла. Для цього Бог дав нам сумління, розум, волю, а також 10 Божих Заповідей, які носять не тільки християнський, але загальнолюдський характер. Вони є найкращою Конституцією, яка коли небудь була придумана.

Проте навіть існування цього найдосконалішого документу не зупиняє зла у світі. Але Заповіді є знаком спротиву, переділом, який допомагає нам чітко відрізнити межі добра і зла.

Для того, щоби розрізняти добро від зла, не потрібно бути віруючим. Треба просто мати сумління!

Будьмо пильними!