117654966 313657316651498 7600160585725975533 oСьогодні львівська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» довірила мені високу честь кандидувати від нашої партії на посаду голови Львівської об’єднаної територіальної громади.

За п’ять років каденції у міській раді нам вдалось чимало. Ми вибороли право на безкоштовний проїзд для школярів у громадському транспорті міста. Коли наступила епідемія коронавірусу, я став ініціатором ухвали щодо підтримки наших місцевих підприємців. Разом з небайдужими львів’янами та колегами-депутатами ми відстоювали право львів’ян на комфорт та затишок, не допускаючи численні скандальні будівництва, які погоджувались з легкої руки міської влади, без врахування інтересів львів’ян.

Львів змінився за останні роки. Водночас темпи розвитку міста не задовольняють самих львів’ян. Міська влада не може бездумно погоджувати нові житлові будівництва, не враховуючи соціальну складову – дитсадки, школи, парки та спортивні майданчики. Забезпеченість наших лікарень та освітніх закладів досі бажає кращого. Плата за комунальні послуги має бути справедлива, а якість надання цих послуг найвищою. Надходження до міського бюджету не можуть залежати лише від однієї галузі. Мешканці не можуть чекати роками на ремонти вулиць. Львів’яни не готові годинами стояти у заторах, намагаючись добратись на роботу. Не таким бачать майбутнє львів’яни. Ми це змінимо!

Для мене честь представляти нашу команду «ЗА МАЙБУТНЄ» у Львові та вести цих людей до перемоги на місцевих виборах 25 жовтня. Ми йдемо на вибори з чітким планом дій для покращення добробуту нашої громади. З нами в команді освітяни, медики, підприємці, ІТ-фахівці, голови ОСББ, пам’яткоохоронні активісти, діючі депутати Львівської міської ради, волонтери. За цих людей не соромно – знаю, що кожен з них достойний представляти громаду. Ми бачимо Львів у майбутньому, як чисте, комфортне, безпечне місто, з сильною економікою та якісною інфраструктурою. Якщо ви поділяєте наші погляди, приєднуйтесь до нас, висловіть свою довіру на виборах 25 жовтня.

Разом створимо майбутнє у якому хочеться жити.